İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İkindi17:02 Akşam20:26 Yatsı22:08 İmsak03:44 Güneş05:34 İşrak06:16 Öğle13:06
Hava - Hava durumuÇok Bulutlu 22°C Nem %56
Türkçe
12 Zilka'de 1445 20 Mayıs 2024 Pazartesi
12 Zilka'de 1445
Öğle
13:06
İkindi
17:02
Akşam
20:26
Yatsı
22:08
İmsak
03:44
Güneş
05:34
İşrak
06:16
Giriş Yap

Yurdun büyük bölümünde kış şartları etkili oluyor

06.02.2023    |

Soğuk ve yağışlı hava yurdun büyük bölümünü etkisi altına aldı. Yoğun kar yağışı ulaşımda aksamalara neden olurken, kuvvetli rüzgar nedeniyle ağaçlar devrildi, çatılar uçtu. Yollarda mahsur kalanlar oldu.

Yolda mahsur kalanlara yardım ulaştırılması ve kapalı yolların açılması amacıyla çalışmalar sürüyor.

Antalya'nın Akseki ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle Antalya-Konya kara yolu ulaşıma kapandı.

Bingöl'de etkisini sürdüren yoğun kar yağışı ulaşımda aksamalara neden oluyor. Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Bingöl-Diyarbakır kara yolunda mahsur kalanlara kumanya verildi.

Muğla-Denizli kara yolunda yoğun kar nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.

Denizli'de etkili olan kar yağışı nedeniyle tek yönlü ulaşıma kapanan Denizli-Antalya kara yolu açıldı. Etkisini artıran kar yağışı nedeniyle yolda ilerlemekte güçlük çeken araçlar uzun kuyruklar oluşturdu.

İstanbul'da durum

İstanbul'da kar yağışı ve fırtınanın etkisini artırması nedeniyle eğitime bugün ara verildi. Motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelere trafiğe çıkış yasağı geldi. Fırtına ve kar, deniz ve hava ulaşımını da etkiledi. Çok sayıda sefer iptal edildi.

İstanbul'da bazı üniversiteler de hava şartları nedeniyle eğitime bir gün ara verme kararı aldı.

Havayolları seferlerinde çok sayıda uçuş iptal edildi.

İstanbul'da hava muhalefeti nedeniyle Şehir Hatları'nın bazı vapur seferleri yapılamıyor.

Hava koşulları nedeniyle birçok il ve ilçede eğitime ara verildi

Etkisini artıran kar ve fırtına sebebiyle İstanbul ve Ankara başta olmak üzere  birçok ilde eğitime ara verildi.

­
Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close