İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Öğle13:15 İkindi17:13 Akşam20:41 Yatsı22:26 İmsak03:43 Güneş05:37 İşrak06:20
Hava - Hava durumuAz Bulutlu 26°C Nem %70
Türkçe
9 Muharrem 1446 15 Temmuz 2024 Pazartesi
9 Muharrem 1446
İşrak
06:20
Öğle
13:15
İkindi
17:13
Akşam
20:41
Yatsı
22:26
İmsak
03:43
Güneş
05:37
Giriş Yap

Server Yaşam Vakfı Depremzede Kardeşlerimizin Yanında

07.02.2023    |

Felaket bölgelerine yardımları hızlı ve özenli bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz. 

Kahramanmaraş başta olmak üzere 10 ilde onulmaz yıkımlara yol açan deprem felaketinde arama kurtarma çalışmaları ve yardım faaliyetleri yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

Türkiye’nin dört bir yanından Hakyol Vakfı, Mahmud Es'ad Coşan Vakfı ve Türkiye İzcilik Federasyonu Arama Kurtarma ve İnsani Yardım Enstitüsü (TİFAKE) eğitimi almış izci liderleri dostlarımız yardım faaliyetlerine destek olmak için bölgede. Ayrıca Sivil Savunma Derneği (SİSAD) ve Anadolu Kesintisiz İletişim Radyo Amatörleri Derneği (AKRAD) üyesi yüzlerce gönüllü, başta Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya olmak üzere diğer felaketten etkilenen illerde, OHAL gereği AFAD ile koordineli olarak kurtarma ve sonrası çalışmalarda gönüllü katkı sağlıyor. 

İlgili yönetmelik ve OHAL gereği Deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine yapılacak yardımlar AFAD ile organizeli olarak gönderiliyor.

SERVER’in AKRA'ya yaptığı açıklamada da yardımların AFAD üzerinden yapılması, desteklerin AFAD ile koordineli bir şekilde sürdürülmesi gerektiği belirtildi. Daha sonra yola çıkacak diğer destek ekiplerin de AFAD ile koordineli hareket ederek ilgili birimlerle iletişimde kalmasının önemi vurgulandı.

Acımızın ortak olduğunu paylaşarak, tüm halkımıza can-ı gönülden geçmiş olsun dileklerimizi, yakınlarını kaybedenlere taziye ve baş sağlığı temennilerimizi iletiyoruz.­

­

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan Canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
player image icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close