İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak06:36 Güneş08:06 Öğle13:00 İkindi15:22 Akşam17:44 Yatsı19:10
Hava - Hava durumuÇok Bulutlu 11°C Nem %87
Türkçe
23 Cemaziyelevvel 1445 5 Aralık 2023 Salı
23 Cemaziyelevvel 1445
Yatsı
19:10
İmsak
06:38
Güneş
08:08
İşrak
08:50
Öğle
13:00
İkindi
15:22
Akşam
17:44
Giriş Yap

Pek çok ülkeden yardım ve destek

09.02.2023    |

Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 10 şehri etkileyen büyük depremlerde kurtarma çalışmaları devam ederken birçok ülkeden de destek ve yardımlar gelmeye başladı.

İlk etapta arama kurtarma ekipleri yola çıkarken başta komşu ülkeler olmak üzere pek çok yerden depremzedeler için çeşitli yardımlar da ulaştırılmaya başlandı.

Yurt dışında yaşayan Türkler de seferber olarak hazırladıkları yardımları gönderiyorlar.

Azerbaycan'dan Arap ülkelerine, Balkanlar'dan Asya ülkelerine kadar pek çok yerden yardım ve destekler paylaşılıyor.

Singapur da yardım kervanına katılan ülkelerden.

Deprem bölgesine binlerce km uzaklıkta yer alan, kış mevsiminin yaşanmadığı ülkede henüz paketi açılmamış kışlık kıyafet ve battaniyelerin sırf yardım amaçlı olarak satın alınıp mekana getirilmesi dikkat çekti.

Bölgede yaşayan Türklerin; Malay ve Hint asıllı bölge Müslümanlarının yanı sıra Hint ve Çin asıllı Singapur vatandaşlarının da bulunduğu yüzlerce kişi bu insani yardımda görev aldı.

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close