İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Yatsı21:13 İmsak04:49 Güneş06:20 İşrak06:59 Öğle13:10 İkindi16:51 Akşam19:48
Hava - Hava durumuAçık 19°C Nem %40
Türkçe
5 Şevval 1445 13 Nisan 2024 Cumartesi
5 Şevval 1445
Akşam
19:48
Yatsı
21:13
İmsak
04:49
Güneş
06:20
İşrak
06:59
Öğle
13:10
İkindi
16:51
Giriş Yap

SERVER’in Bayram Buluşması İstanbul’da yapıldı

24.04.2023    |

Ramazan-ı Şerif ayının heyecanı, mutluluğu bayram günlerine yansıdı.

SERVER gönüllüsü beyler İstanbul Eyüp Sultan’daki Murad-ı Buhârî Tekkesi avlusunda, hanımlar ise Selâmi Efendi Tekkesi avlusunda buluştu.

1444 Ramazan Bayramının 3. günü gerçekleşen bayramlaşma programına birçok ilden katılım oldu.

3 Şevval 1444 / 23 Nisan 2023 Pazar günü gerçekleşen bayramlaşma öncesinde, öğlen namazında beyler Nişancı Mustafa Paşa Camii, hanımlar Nişancı Mustafa Paşa Camii ve Selâmi Efendi Tekkesi'nde bir araya geldiler.

Öğlen namazını müteakip, hasretleri gideren selamlama, Ramazan Bayramı tebrikleşmeleri, Kur’an’ı Kerim tilaveti, dua ve ardından bayramlaşma gerçekleşti.

Bayramlaşmanın güzel bir nişanesi olarak, gelen misafirlere ev sahibi SERVER’in Ramazan Bayramı için kestirmiş olduğu kurban etinden yapılmış olan Buhara pilavı, reyhan şerbeti ve tatlı ikramı tekkenin revakları altında ve avluda ikram edildi.

Uzak yakın şehirlerden yapılan yoğun katılımla ancak mekan kapasitesi nedeniyle sınırlı katılımcıya açılabilen bayramlaşma programı, ikindi namazını müteakip gerçekleştirilen Sahîh-i Buhârî hadis dersi ile tamamlandı.

Bayramlaşma sonrası, “Programa iştirak eden tüm gönüllülerimize teşekkür ederiz, mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, sevdikleriniz ile birlikte dünya ve ahiretin her türlü lütfuna, khayrına ermenizi dileriz” mesajı paylaşıldı.­

­
Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Son Peygamber Ve İslamiyet
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Son Peygamber Ve İslamiyet
Son Peygamber Ve İslamiyet Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close