İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Öğle13:15 İkindi17:13 Akşam20:41 Yatsı22:26 İmsak03:43 Güneş05:37 İşrak06:20
Hava - Hava durumuAz Bulutlu 26°C Nem %71
Türkçe
9 Muharrem 1446 15 Temmuz 2024 Pazartesi
9 Muharrem 1446
İşrak
06:20
Öğle
13:15
İkindi
17:13
Akşam
20:41
Yatsı
22:26
İmsak
03:43
Güneş
05:37
Giriş Yap

Ege’ye sel uyarısı

07.09.2023    |

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Hava Tahmin Uzmanı Yusuf Ziya Yavuz, bugün için Ege Bölgesi’nde kuvvetli yağış beklendiğini belirterek sel uyarısı yaptı.

Açıklamada şöyle denildi:

“Marmara, Ege, İç Anadolu’nun kuzeybatısından Eskişehir ve Bolu çevreleri ile Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarına kadar sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı tahmin ediliyor. Yağışların Rize, Artvin’in kıyı kesimlerinde kuvvetli, batı bölgelerimizde ise Bursa’nın güneyi, Balıkesir, Çanakkale’nin doğusu, Kütahya, Uşak, Denizli ile Manisa’nın kuzey çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması tahmin ediliyor. Kuvvetli yağış alanlarında kısa sürede yoğun yağışlar olacağından vatandaşlarımızın sel, su baskınlarına karşı dikkatli ve tedbirli olmalarını tavsiye ediyoruz. İstanbul’da kuzey kıyıları başta olmak üzere, yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği, gündüz sıcaklıklarının 30, gece sıcaklıklarının da 21 derece olacağı tahmin ediliyor. Yarın (cuma) için de yurdun kuzey ve batı kesimlerinde yerel sağanak yağışların görülmesi bekleniyor.”  

­

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan Canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
player image icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close