İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak05:58 Güneş07:22 Öğle13:20 İkindi16:33 Akşam19:08 Yatsı20:27
Hava - Hava durumuÇok Bulutlu 10°C Nem %87
Türkçe
23 Şaban 1445 4 Mart 2024 Pazartesi
23 Şaban 1445
İmsak
06:00
Güneş
07:24
İşrak
08:05
Öğle
13:20
İkindi
16:33
Akşam
19:08
Yatsı
20:27
Giriş Yap

Almanya'da yoğun kar ulaşımı aksattı

04.12.2023    |

Yoğun kar yağışı altındaki Almanya'nın güney şehrinde uçak seferlerinin yanı sıra demiryolu ulaşımı da aksadı, binlerce yolcu terminallerde mahsur kaldı.

Özellikle ülkenin güneyinde ve Baden-Württemberg eyaletinin bazı kesimlerinde zorluklar yaşandı. Meteoroloji, ısının eksi 15’e kadar düştüğü Münih’te bir gecede 44 santim kar yağışı düştüğünü açıkladı. Yoğun kar yağışı ve pistin buz tutması nedeniyle 320 uçuş iptal edildi. 

Münih ve çevresinde hafta sonunda tren, tramvay, otobüs ve metro seferleri tamamen durduruldu. Birçok trafik kazası meydana gelirken, kent merkezinde olduğu gibi otoyollarda da kuyruklar oluştu. 

İngiltere de etkilendi

İngiltere’de de yoğun kar yağışı ve eksi 8 dereceye kadar düşen sıcaklıklar hayatı etkiledi. 15 santimetreye ulaşan kar kalınlığı ulaşımı engelledi. Ülkenin kuzeybatısındaki Cumbria bölgesinde birçok kişi yollarda 19 saat mahsur kaldı. Yetkililer bölge halkına zorunlu olmadıkça evlerinde kalma çağrısı yaptı.­

 

­

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Audio Book
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Audio Book
Audio Book Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close