İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak05:21 Güneş06:47 Öğle13:01 İkindi16:22 Akşam19:01 Yatsı20:21
Hava - Hava durumuParçalı Bulutlu 23°C Nem %68
Türkçe
12 Rebi'ül-evvel 1445 26 Eylül 2023 Salı
Giriş Yap

Haydi Çocuklar Camiye Yarışması kazananları açıklandı

02.03.2023    |

Her yıl büyük bir ilgiyle karşılanan “Haydi Çocuklar Camiye” projesi, yedinci yılında çocuklarla “Namazını Kıl, Puanları Topla, Ödülünü Al!” sloganıyla buluştu.

25 Ocak 2023 tarihinde sabah namazı ile başlayan yarışma, 3 Şubat 2023 Cuma günü yatsı namazında tamamlandı.

Yarışmaya katılan çocuklar namaz vaktinde namazlarını kılarak puan topladılar. Asıl ve en önemli ödülün ebeveynlerin-büyüklerin takdir ve hediyelerinin olması hatırlatılan proje sonunda; belirlenen puanları elde edenler arasında yapılan çekilişte, binlerce çocuğu hediyeler verildi.

Yarışmanın kazanları 1 Mart akşamı internet üzerinden açıklandı.

Katılımcılar haydicocuklarcamiye.com sayfasına kendi şifreleriyle girerek sonuçları öğrenebilecek.

­

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Gurbet Sohbetleri
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Gurbet Sohbetleri
Gurbet Sohbetleri Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close