İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Öğle13:08 İkindi16:53 Akşam19:54 Yatsı21:22 İmsak04:37 Güneş06:10 İşrak06:50
Hava - Hava durumuÇok Bulutlu 14°C Nem %85
Türkçe
10 Şevval 1445 19 Nisan 2024 Cuma
10 Şevval 1445
İşrak
06:50
Öğle
13:08
İkindi
16:53
Akşam
19:54
Yatsı
21:22
İmsak
04:37
Güneş
06:10
Giriş Yap

MEC Vakfı Afet Bölgesi Kurban Organizasyonu

18.03.2023    |

 

MEC Vakfı tarafından Ramazan ayına özel olarak Kurban Organizasyonu başlatıldı.

Depremin ilk gününden bu yana Kahramanmaraş başta olmak üzere afet illerine yardımları ulaştıran Server gönüllüleri, oluşturulan Server Afet Koordinasyon Merkezi üzerinden çalışmalarını sürdürüyor.

Mahmud Es’ad Coşan Eğitim, Kültür, Dostluk ve Yardımlaşma Vakfı, SERVER Afet Koordinasyon Merkezi ile birlikte 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan ve ülkemizi derinden etkileyen depremin ilk anından itibaren bölgedeki tüm ihtiyaçların giderilebilmesi için yetkili kurumlarla koordineli şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Ramazan ayına özel yeni bir kampanya başlatıldı.

MEC Vakfı; SERVER afet organizasyonu kapsamında deprem bölgesindeki kardeşlerimize Ramazan ayında dağıtımı yapılmak üzere “Kurban bağışı" vekaletlerini almaya başladı.

MEC Vakfı, Afet Bölgesi Kurban Organizasyonu ile afet bölgelerine destek olmak ve bölgedeki vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için başlatılan kurban bağışı kampanyasıyla hayra vesile olmak isteyen herkesin sadaka, adak ve akika kurban vekaletlerini kabul ettiğini açıkladı.

6 Nisan 2023 tarihine kadar kabul edilecek kurban vekaletlerinin bedeli 4.500 TL olarak belirlendi.

Kabul edilen kurban vekaletlerinin kesimlerine 7 Nisan’da başlanacak ve işlemler kurban ibadetinin tüm şartlarına uygun olarak gerçekleştirilecek.

Kurban etleri, AFAD ile iş birliği yapılarak Ramazan Bayramı öncesinde afet bölgesindeki gönüllüler vasıtası ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Organizasyon ile ilgili ayrıntılı bilgilerin yer aldığı kurban.mec.org.tr adresi üzerinden kurban vekaleti verilebiliyor.

­

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Günün Sohbeti
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Günün Sohbeti
Günün Sohbeti Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close