İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak05:18 Güneş06:44 Öğle13:02 İkindi16:26 Akşam19:06 Yatsı20:26
Hava - Hava durumuAçık 25°C Nem %35
Türkçe
9 Rebi'ül-evvel 1445 23 Eylül 2023 Cumartesi
Giriş Yap

AKRA’da Ramazan ayı boyunca mukabele yayını

21.03.2023    |

Kur’an-ı Kerim ayı Ramazan-ı Şerif’te mukabele yayını günün farklı vakitlerinde AKRA’da yayına gelecek.

“Kur’an okuyunuz, zira Kur’an, kendisini okuyanlara kıyamet gününde şefaatçi olarak gelir” hadis-i şerifi gereğince AKRA’da Ramazan ayında 3 farklı zaman diliminde hatm-i şerif yer alıyor. 

Kur’an-ı Kerim Hatimleri

Ramazan ayı boyunca seçkin karîlerin tilavetleriyle Kur'an-ı Kerim hatimleri, TSİ.

her gece 00.00’da,

her sabah 05.30’da,

her gün saat 11.30’da yayına gelecek. 

Kur’an-ı Kerim Meal Hatmi

Yaratıcımızı tanımak Kur’an’ı tanımakla olur, Kur’an’ı tanımak ise lafzını okumak, manasını anlamak, ilke ve esaslarını hayata geçirmekle mümkündür. Kur’an-ı Kerim’in indiği Ramazanda, Feyzü’l Furkan Kur’an-ı Kerim meali hatim olarak AKRA’da yayınlanacak.

Her gün bir cüz mealin yayınlanacağı program TSİ. 01.00’de ve 12.30’da yayına geliyor. 

Dilediğiniz her an dinlemek için Akra.Media

Ayrıca Hatm-i şerif ve Kur’an-ı Kerim mealini dilediğiniz her an ve dilediğiniz karilerin okuyuşlarıyla buradan seçerek dinleyebilirsiniz.­

 

­

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close